16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Eğitim ve sağlık fuarları açıldı - 15:00

TÜYAP Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından düzenlenen Bursa Eğitim ve Sağlık fuarları açıldı.
TÜYAP Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından düzenlenen Bursa Eğitim ve Sağlık fuarları açıldı.
TÜYAP Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi'nin KOSGEB Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Uludağ Üniversitesi'nin desteğiyle hazırlanan Bursa Eğitim Fuarı, Bursa 7. Yurtiçi-Yurtdışı Eğitim Fuarı ile Bursa İl Sağlık Müdürlüğü ve BURSAD Bursa Özel Sağlık Kuruluşları Derneği desteği beraberinde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası 26. Komite 'İnsan Sağlığı ve Sosyal Hizmet Faaliyetleri' işbirliği ile hazırlanan Bursa 2'inci Sağlık Hizmetleri Fuarı Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde beğeniye sunuldu.
Açılışa Bursa Vali Vekili Mehmet Vedat Müftüoğlu, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdullah Karadağ, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Bursa İ Milli Eğitim Müdürü Sayın Atilla Gülsar, Bursa İl Sağlık Müdürü Sayın Özcan Akan ile diğer yetkililer katıldı. Bursa 9. Kitap Fuarı zamanı içinde 1 ve 3 nolu salonlarda açılan, yurtiçi ve yurtdışından 114 eğitim kurumu, sağlık kurumu, firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan fuarın sektöre önemli bir katkı sağlaması bekleniyor.
İnternet üzerinden eğitimden yurtdışı eğitime, sınav sistemlerinden uluslararası iş hayatına kadar farklı konularda konferansların verileceği Eğitim Fuarı, ziyaretçilere tüm eğitim olanakları hakkında aynı anda bilgi edinme fırsatı sunuyor. Bursa başta olmak üzere Güney Marmara bölgesindeki en önemli sağlık kurumlarının katılımıyla hazırlanan Sağlık Fuarı'nda özel ve kamuya ait sağlık konusunda hizmet veren kurumlar, tıbbi ekipmanlar, sağlık hizmetleri ve malzemeleri tanıtılıyor.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA