23 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Erzurum'da halk otobüsünün freni patladı, faciadan dönüldü - 16:34

Erzurum'da freni patlayan halk otobüsü, kırmızı ışıkta bekleyen 5 otomobil ile sinyalizasyon direkleri ve ağaçlara çarparak durabildi.
Erzurum'da freni patlayan halk otobüsü, kırmızı ışıkta bekleyen 5 otomobil ile sinyalizasyon direkleri ve ağaçlara çarparak durabildi. Facianın eşiğinden dönülen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Erzurum'da mobese kameraları bugün sabah saat 09.00 sıralarında şehir içi yolcu taşımacılığı yapan bir halk otobüsünün karıştığı maddi hasarlı kazayı saniye saniye görüntüledi. Yürekleri ağızlara getiren kazada 2 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

Kadir Çetin idaresindeki 25 H 0186 plakalı özel halk otobüsünün freni, Gürcükapı güzergâhından aşağı inerken patladı. Frenin patladığını fark eden sürücü Çetin, klakson çalarak önünde seyreden araçları uyarmaya çalıştı. Yaklaşık 500 metre freni patlak halde giden otobüs, Migros kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen araçların arasına daldı. 1'i yolcu otobüsü olmak üzere toplam 5 otomobile, daha sonra da sinyalizasyon ışıkları ile ağaçlara çarpan yolcu otobüsü, caddenin karşı şeridine geçerek durabildi.

Facianın eşiğinden dönülen kazada otobüs sürücüsü Kadir Çetin ile çarptığı otomobilin içerisinde bulunan bir sürücü yaralandı. Yaralılar kaza mahalline sevk edilen ambulansla Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA