23 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Eyüp'te çocuklar ve büyükler için ayrı eğlence - 17:39

Eyüp Belediyesi'nin, Göktürk Kültür Merkezi'nde çocuklara ve büyüklere ayrı ayrı düzenlediği etkinlikler ilgi odağı olmaya devam ediyor.
Eyüp Belediyesi'nin, Göktürk Kültür Merkezi'nde çocuklara ve büyüklere ayrı ayrı düzenlediği etkinlikler ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ücretsiz olarak izlenebilen etkinliklere hem çocuklar hem de aileleri katılıyor ve keyifli saatler geçiriyor.
Mart ayındaki Göktürk Kültür Etkinlikleri, Da Vinci Belgesel gösterimi ile başladı. Geçtiğimiz cumartesi günü ise Ah Bir Hayal Kursam adlı çocuk oyunu miniklerle buluştu. Hayal gücünün yaşı olmadığını vurgulayan oyunu çocuklar çok sevdi. Eyüplü çocuklar, pazar günü ise Çizmeli Kedi adlı tiyatro oyunu ile eğlendi. Seçil Kıyı'nın yönettiği tiyatro oyununda "Değirmencinin oğlu İsmail ve çizmeli kedisinin ülkeyi kötü büyücüden kurtarması dostluk, sevgi ve barış temaları, komedi sosuna bulanarak" verildi.
Göktürk Kültür Merkezi'nde 11 Mart Cuma akşamı "Türk Kadın Bestekarlar Konseri" düzenlenecek. Bu konserde 19. yüzyıldan bugüne kadın bestekarların eserleri seslendirilecek. Konseri Eyüplüler yine ücretsiz olarak izleme imkanı bulacak. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA