27 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Finike'de kadınlara özel konser beğeni kazandı - 17:48

Antalya'nın Finike ilçesinde 'Dünya Kadınlar Günü' nedeniyle düzenlenen konser organizasyonu, kadınlardan büyük ilgi gördü.
Antalya'nın Finike ilçesinde 'Dünya Kadınlar Günü' nedeniyle düzenlenen konser organizasyonu, kadınlardan büyük ilgi gördü. Şerbetçi Bulvarı'ndaki Finike Belediyesi Çadırı'nda organize edilen program girişinde sunulan pasta, kek, kurabiye, börek ve gözleme çeşitleri kısa sürede tükendi. SADABAD Fasıl ve Tasavvuf Müziği Topluluğu'nun seslendirdiği eserler beğeni kazandı.
    Programda konuşan Deniz Yıldızı Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (DYSDYD) Başkanı Ayşe Helvacıkal, "Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle öncelikle Finike'deki sonra da ülkemizdeki ve dünyadaki kadınları tebrik ediyorum. İnşallah tüm kadınlar hayattan istedikleri, arzu ettikleri tüm güzelliklere kavuşarak yaşam sürdürürler. Kadına daha çok değer verilen bir dünya diliyorum." dedi.
Konseri kadınların gönüllerince eğlenmesi için organize ettiklerini söyleyen Helvacıkal, davetlilerin 5 saz, 2 solistle programa katılan SADABAD grubunun seslendirdiği parçaları beğeniyle dinlediklerini belirtti.
    Solisti Mahmut Tahir Çetin ve arkadaşlarının gösterdiği performanstan memnun kaldıklarını dile getiren DYSDYD Başkanı Ayşe Helvacıkal, "Guruba çok teşekkür ediyorum. Katılımcılar beğeniyle dinledi. Ayrıca bu programın hazırlanmasında emeği geçen bütün hanım arkadaşlarıma ve katılımcılara da gönülden teşekkür ediyorum." diye konuştu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA