24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Gizli buzlanma yüzünden bir saatte 6 kaza meydana geldi, 10 kişi yaralandı - 12:16

Nevşehir'de son bir saatlik süre içerisinde gizli buzlanmanın neden olduğu 6 ayrı trafik kazasında, 10 kişi yaralandı.
Nevşehir'de son bir saatlik süre içerisinde gizli buzlanmanın neden olduğu 6 ayrı trafik kazasında, 10 kişi yaralandı.
    Alınan bilgilere göre, Nevşehir-Aksaray Çevre yolu üzeri Lale Sanayi Sitesi yakınlarında 50 EH 339 plakalı otomobil, yoldaki gizli buzlanma nedeniyle kayarak yoldan çıktı ve devrildi. Kazada otomobilde bulunan 3'ü bayan, 2'si çocuk 6 kişi yaralandı. Yaralananlar Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından otomobilden çıkartıldı. Yaralılar olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından Nevşehir İ.Şevki Atasagun Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
    Nevşehir'in Gülşehir yolundaki bir firmaya ait tohumculuk deposunun yakınlarında 34 CZT 77 plakalı otomobil, yine yoldaki gizli buzlanma nedeniyle kaydı. Aracın sürücüsü kazanın hemen ardından olay yerine ulaşan Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından araçtan çıkartıldı ve 112 Acil servis ekipleri tarafından olay yerinde tıbbı müdahalesi yapıldıktan sonra İ.Şevki Atasagun Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
    Bu kazanın hemen ardından yine yoldaki gizli buzlanmanın yol açtığı Ürgüp yolu üzerinden başlayıp Uçhisar Kavşağı'na kadar olan alanda toplam 5 yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazası daha meydana geldi. Bu kazalara da anında müdahale eden Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, yaralanan 3 kişiyi, araçlarından çıkarttı. Yaralılar 112 Acil Servis ekipleri tarafından tedavi altına alındı.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA