21 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Habip Koyunbakan'ı öldüren maganda teslim oldu - 12:21

Fenerbahçe'nin şampiyonluk kutlamalarını balkondan seyrettiği sırada başından vurularak ölen Habip Koyunbakan'ın (18) katil zanlısı Recep N.
Fenerbahçe'nin şampiyonluk kutlamalarını balkondan seyrettiği sırada başından vurularak ölen Habip Koyunbakan'ın (18) katil zanlısı Recep N. (26) teslim oldu.
    İstanbul Fatih'te Fenerbahçe'nin kutlamalarını balkondan seyrettiği sırada silahla rastgele ateş açılması sonucu başından vurularak hayatını kaybeden Habip Koyunbakan'ın katil zanlısı Recep N., avukatı ile Yedikule Polis Merkezi'ne gelerek teslim oldu. Ateş ettiği silahı ile teslim olan Recep N., ilk ifadesinde Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve şampiyonluktan sonra kutlama yapmak için havaya rast gele ateş açtığını belirtti.
    Olay yerine yakın bir otoparkta çalıştığı öğrenilen ve şampiyonluk kutlamalarında alkollü olduğunu ilei süren Recep N.'nin, belindeki ruhsatsız tabancayla olay günü sağa sola rastgele ateş ettiği öğrenildi. Olaydan sonra mahallede birinin öldüğünü duyunca vuran kişinin kendisi olduğunu anlayan Recep N., önce polisten kaçtı. Daha sonra avukatı ile polis merkezine gelerek teslim olan N., taksirli adam öldürme suçundan adliyeye gönderildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA