24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Hüseyin Üzmez Metris Cezaevi'nden ayrıldı - 20:26

Bursa'da 2008 yılının Nisan ayında bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan ve bugünkü duruşmasında tahliye edilen Yazar Hüseyin Üzmez işlemlerinin ardından Metris Cezaevi'nden ayrıldı.
Bursa'da 2008 yılının Nisan ayında bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan ve bugünkü duruşmasında tahliye edilen Yazar Hüseyin Üzmez işlemlerinin ardından Metris Cezaevi'nden ayrıldı. Özel bir araçla cezaevinden ayrılan Üzmez gazetecilere açıklama yapmadı.
Bursa'nın Mudanya ilçesinde 2008 yılında 14 yaşındaki B.Ç.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Yazar Hüseyin Üzmez, bugünkü duruşmasında tahliye edildi. Tahliye kararının ardından Bursa'dan İstanbul'a getirilen Üzmez'in Metris Cezaevi'ndeki işlemleri tamamlandı. Hüseyin Üzmez'i karşılamak için cezaevi önüne az sayıda yakını geldi. Üzmez'in cezaevinden çıkışı sırasında cezaevinin otoparkına özel bir araç giriş yaptı. Polislerin geniş güvenlik önlemleri altında Hüseyin Üzmez özel araca binerek cezaevinden ayrıldı. Hüseyin Üzmez kendisini bekleyen gazetecilere herhangi bir açıklama yapmadı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA