16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

'Huzur Toplantıları' polise olan sevgiyi bir kat daha artırdı - 17:18

Mardin İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün'ün talimatıyla başlatılan 'Huzur Toplantıları' Midyat ilçesinde aralıksız devam ediyor.
Mardin İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün'ün talimatıyla başlatılan 'Huzur Toplantıları' Midyat ilçesinde aralıksız devam ediyor. Seyitler Mahallesi'nde devam eden toplantılara vatandaşlar ilgi gösterirken, polise olan sevginin bir kat daha arttığı belirtiliyor.

Mardin İl Emniyet Müdürü talimatıyla başlatılan toplantılar Midyat'ta devam ediyor. Mahalle mahalle yapılan toplantıların bu haftaki ayağı Seyitler Mahallesi sakinleriyle, Cumhuriyet Bulvarı Seher Cafe'de düzenlendi.
Vatandaşların ilgi gösterdiği toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Serdar Yurdagül'ün yanı sıra Seyitler Mahalle Muhtarı Sait Sungur, Bağlar Mahalle Muhtarı Talip Gürbüz, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Felemez Altıok ve Seyitler Mahallesi sakinleri katıldı.

Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantı sonunda Seyitler Mahalle Muhtarı Sungur, "Toplantı için çok memnunuz. Polisin halkla ilişkileri konusunda bugüne kadar buna benzer toplantı yapılmamıştı. Huzur toplantılarının devamını istiyoruz." diye konuştu. Sungur, ayrıca, bu toplantılar sayesinde emniyet müdürüne ve polise olan sevgi bir kat daha arttığının altını çizdi.

Bağlar Mahalle Muhtarı Talip Gürbüz ise "Huzur toplantılarını çok olumlu, çok faydalı ve yerinde bir çalışma olarak buluyoruz ve devam etmesini istiyoruz." diye konuştu. Gürbüz, benzer toplantıları Midyat Kaymakamı'nın da düzenlemesini istediklerini sözlerine ekledi.

Öte yandan, vatandaşlar; Pasaport Şube, Trafik Şube ve Asayiş Şube'nin başarılı ve hızlı çalışmalarından dolayı memnun olduklarını belirttiler.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA