27 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

İP'lilerin çelenginin kırdığı ampul bomba sanıldı - 16:44

Balıkesir'in Edremit ilçesinde İP'nin AK Parti binası önüne koyduğu siyah çelengin, merdiven boşluğuna atılması sonucu çıkan patlama sesi polisi harekete geçirdi.
Balıkesir'in Edremit ilçesinde İP'nin AK Parti binası önüne koyduğu siyah çelengin, merdiven boşluğuna atılması sonucu çıkan patlama sesi polisi harekete geçirdi. Bir anda kapı önünde hareketli saatlerin yaşanmasına sebep olan sesin, çelengin bir floresan ampulü kırması sonucu çıktığı anlaşıldı.
İP Edremit İlçe Örgütü, Cumhuriyet Meydanı'nda, Silivri'deki hücre cezalarına tepki amacıyla bir basın açıklaması düzenledi. Daha sonra Çayiçi Caddesi'ndeki AK Parti ilçe binasının önüne giderek siyah çelenk koydular ve slogan attılar. Grubun dağılmasından sonra AK Partililer, çelengi içeriye almak istedi. Bir partili ise yukarıya çıkarak, "Bunu adliye önüne koymaları gerekirdi." deyip çelengi merdiven boşluğuna attı. Bu sırada duyulan patlama sesiyle polisler alarma geçti. Araştırma sonucunda sesin, çelengin düşerken çarptığı bir floresan ampulün kırılması sebebiyle çıktığı anlaşıldı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA