22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

"İş dünyası KOSGEB'den daha fazla yararlanmalı" - 13:37

Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Başkanı Abdurrahman Hacıkerimoğlu, KOSGEB'in küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik desteklerinin firmaları birçok konuda rahatlattığını belirterek, "Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik KOSGEB'in
Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Başkanı Abdurrahman Hacıkerimoğlu, KOSGEB'in küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik desteklerinin firmaları birçok konuda rahatlattığını belirterek, "Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik KOSGEB'in önemli destekleri var. Firmaların karlılık oranlarının her geçen gün azaldığı bir dönemde KOSGEB destekleri büyük önem taşıyor. Bu nedenle firmalar KOSGEB'i yakından takip etmeli kendilerine yarayan destekleri kullanmaları gerekir. KOSGEB, KOBİ olan her işletmenin mutlaka faaliyetlerini yakından takip etmesi ve entegre çalışması gereken bir kurumdur." dedi.
Hacıkerimoğlu, KASİAD olarak bu yıl 6 yurt dışı iş gezisi planladıklarını ve bunlarda 2 tanesini düzenlediklerini ve ikisinde de KOSGEB'in yurt dışı desteklerinden yararlandıklarını ifade ederek, "KASİAD olarak bu yıl üyelerimizle Kuzey Irak ve Sırbistan olmak üzere 2 defa yurt dışı iş gezisi gerçekleştirdik. Bu gezilerde KOSGEB desteklerinden yararlanarak gezi harcamalarımızın bir kısmını KOSGEB'den karşıladık. Bu süreçte bize gösterdiği destekten ötürü tüm KOSGEB çalışanlarına, KOSGEB Samsun Merkez Müdürü Sayın Hami Danış' şahsında tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. KASİAD olarak bu yıl planladığımız diğer 4 yurt dışı iş gezisinde de KOSGEB'in desteğini arkamıza almak istiyoruz." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA