21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Kayapınar Belediyesi:Halkımızı cezalandırma gibi bir lüksümüz olamaz - 18:06

Diyarbakır Kayapınar Belediye Başkanlığı, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun seçim bürosu önündeki çöplerin toplanmadığı iddiasının gerçeği ya
Diyarbakır Kayapınar Belediye Başkanlığı, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun seçim bürosu önündeki çöplerin toplanmadığı iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Belediye'den yapılan açıklamada, "AK Parti Diyarbakır Basın Merkezi tarafından belediyemizi karalamaya dönük basına servis edilen ve Kayapınar ilçesi Diclekent Caddesi üzerinde bulunan seçim bürosu açıldığından bu yana, önündeki çöplerin toplanmadığı iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Adı geçen mahalde BDP seçim bürosu da bulunmakta, belediye olarak halkımızı cezalandırma gibi bir lüksümüz olamaz. Bu tür iddiaları ortaya atarak bundan rant elde etmeye çalışanları halkımızın vicdanına havale ediyoruz. Kürt halkına söyleyecek sözü kalmayan AK Parti ve onun yandaş medyası saldıracak yer bulmakta zorlandıkları için BDP'li belediyeler üzerinde yeni bir konsept uygulamaya çalışılmaktadır. Hakkari'de başlayan Şırnakla devam eden ve Diyarbakır'da tekrarlanan çöp siyaseti AKP'yi tarihin çöplüğüne gömecektir." ifadelerine yer verildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA