20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Kaynak Koleji öğrencileri, Zambak Çocuk Tiyatrosu ile hem eğlendi hem de öğrendi - 13:53

Antalya'nın Serik ilçesinde faaliyet gösteren Kaynak Koleji'nin Türkiye'nin önde gelen yayın gruplarından Zambak Yayınları ile birlikte düzenlediği tiyatro gösterisinde öğrenciler hoş vakit geçirdi.
Antalya'nın Serik ilçesinde faaliyet gösteren Kaynak Koleji'nin Türkiye'nin önde gelen yayın gruplarından Zambak Yayınları ile birlikte düzenlediği tiyatro gösterisinde öğrenciler hoş vakit geçirdi. Kaynak Koleji Konferans Salonunda sahnelenen gösteride Zambak Çocuk Kukla Tiyatrosu, 'Benekli ve Orman Sakinleri' adlı tiyatro oyunu sahneye konuldu.
Profesyonel bir ekip tarafından sahnelenen oyunda, tiyatro ekibi aynı zamanda değişik kukla figürleriyle de sahnedeki heyecanın artmasını sağladı. Oyun, zaman zaman çocukların katılımlarıyla internaktif hale getirildi. Öğrencilere eğitici bilgiler ve dersler verildiği programda çocuklar, bir taraftan öğrenirken, diğer taraftan şarkı söyleyip gönüllerince eğlendi. Tiyatro gösterisi ile ilgili açıklama yapan Kaynak Koleji Okul Müdürü Ferhat Yıldırım, "Geleceğin teminatı olan çocuklarımıza sosyal sorumluluğu yerine getirebilmek için farklı faaliyetler hazırlıyoruz. Bu tiyatro gösterisi de bu faaliyetlerden biridir. Bu gösteride çocuklarımızın tembellikten uzak durmalarını sağlama, başkalarının zaaflarından faydalanmama, kurnazlık yapmama, çalışarak başarmayı sağlama, çalışmanın erdemini anlatma, iyilerin tembel olmaması gibi değerlerimizi öğretmeye amaçladık. Öğrencilerimiz açısından çok güzel ve eğitici bir program oldu. Bu ve benzeri eğitici ve kültürel faaliyetlerimizi arttırarak devam edeceğiz." dedi.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA