24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Kazada mahsur kalan futbolcular çaresizce evlerine dönecekleri anı bekliyor (Özel) - 21:56

Yoğun kar yağışı nedeniyle meydana gelen zincirleme trafik kazası sonrası birçok araç Ankara-Konya Karayolu'nda mahsur kaldı.
Yoğun kar yağışı nedeniyle meydana gelen zincirleme trafik kazası sonrası birçok araç Ankara-Konya Karayolu'nda mahsur kaldı. Mahsur kalan araçlar arasında Gençlerbirliği deplasmanından dönen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor A2 Takımı da yer aldı. Saatlerdir yolda olan genç futbolcular sabırsızlıkla evlerine dönmeyi bekliyor.

Akşam saatlerinde Konya Yolu Ahiboz Mevkii'nde meydana gelen zincirleme trafik kazasının ardından Ankara-Konya Karayolu'nda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Birçok araç yolda mahsur kaldı. Gençlerbirliği'yle oynadıkları karşılaşmanın ardından dönüş yolundaki Gaziantep Büyükşehir Belediyespor A2 Takımı da mahsur kalan araçlar arasındaydı.
Edinilen bilgiye göre, Gaziantep'e doğru yola çıkan kafile yol üzerindeki bir restoranda yemek yedikten sonra tekrar yola çıktı. Ancak Konya Yolu Ahiboz Mevkii'ndeki kaza nedeniyle trafik durdu. Kafileyi taşıyan otobüs tıkanan yolda mahsur kaldı. Takım antrenörü CİHAN'a yaptığı açıklamada yol üzerinde bir lokantada yemek yediklerini ve planlanandan daha geç yola tekrar çıktıklarını kaydederek, "Gençlerbirliği ile oynadığımız maçın ardından yol üzerinde yemek yemek için durduk. Yemekten biraz geç kalktık. Eğer biraz erken kalksaydık belki de şimdi kaza yapan otobüsün yerinde biz olacaktık. Kaza yerinde gittik baktık. Çalışmalar sürüyor. Yolun açılmasını bekliyoruz." diye konuştu.

Futbolculardan bazıları ise kazanın ardından yolda mahsur kaldıklarını belirterek durumu hemen aileleriyle paylaştıklarını ifade etti.
Kafile yolun tekrar trafiğe açılmasını bekliyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA