24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Kemal Kılıçdaroğlu Ereğli'ye geliyor - 18:02

Zonguldak Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Merkezi'nde bir araya geldi.
Zonguldak Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Merkezi'nde bir araya geldi. Görüşmenin ardından Ereğli'ye dönen Posbıyık, "Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, 20 Mart 2011 Pazar günü bazı açılış ve temel atma törenleri için Karadeniz Ereğli'ye geliyor." dedi.
Başkan Posbıyık, Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyesi Turan Çınar'ın da hazır bulunduğu ziyarette, 20 Mart 2011 Pazar günü yapılacak olan açılış ve temel atma törenleri hakkında Kılıçdaroğlu'na bilgi verdi. 20 Mart 2011 Pazar günü, Cumhuriyet Halk Evi, Cem ve Kültür Merkezi ile Ali Molla Camii avlusu üst kapatma projesinin açılış töreni yapılacak, yöresel tanıtım evleri ve kapalı pazar yerinin temeli atılacak.
Yapılan çalışmaların bölge ve ülke için çok önemli hizmetler olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, Başkan Posbıyık'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Belediye Başkanı Halil Posbıyık, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ile de bir araya geldi. Başkan Posbıyık'ı kahvaltıda misafir eden Gürsel Tekin, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte 20 Mart 2011 tarihinde gerçekleştirilecek temel atma ve açılış törenlerine katılacağını söyledi.
Tekin, uzun yıllar Karadeniz Ereğli'de belediye başkanlığı görevini sürdüren Başkan Posbıyık ve ekibinin, önemli çalışmalarla kenti modern bir yapıya kavuşturduğunu kaydetti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA