17 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Kılıçdaroğlu: Haramilerin iktidarını yıkıp halkın iktidarını kuracağım - 16:04

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 12 Haziran'da haramilerin iktidarını yıkıp haltın iktidarını kuracağını söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 12 Haziran'da haramilerin iktidarını yıkıp haltın iktidarını kuracağını söyledi.
    CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul'daki seçim gezisi devam ediyor. Beşiktaş'taki programının ardından Kılıçdaroğlu, Kağıthane Nurtepe'de vatandaşlara seslendi. Kılıçdaroğlu burada yaptığı konuşmada 12 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğuna vurgu yaptı.
    Önümüzdeki seçimler için herkese görev düştüğünü dile getiren Kılıçdaroğlu, "12 haziranda hepimize görev düşüyor. Ben 16 saat günde çalışıyorum. Sizin de 10 dakika çalışmanızı istiyorum. 12 Haziran Türkiye için milattır. Herkesin karnı doyacak. Herkesin işi herkesin aşı olacak. Anneler çocuklarını okula iki yanaklarından öpüp gönderecek. Evde huzur olacak. Yeni CHP ezilenlerin partisidir. Şoförlerin, emeklilerin, işsizlerin partisidir. Benim onurum sizlersiniz." diye konuştu.     
    Taşeronluğu kaldıracaklarını dile getiren Kılıçdaroğlu, "Aile sigortasını getireceğiz. Kim olursa olsun her yurttaşın dermanı olacağız. İki buçuk aylık çocuklar annelerinin kucağında açlıktan ölmeyecek. Ülkede barış ve huzur olsun istiyoruz. Güleryüzlü insanların yaşadığı elini sıktığı bir Türkiye istiyoruz. Kardeşliği ve huzuru olan bir Türkiye istiyoruz. Huzurun ve barışın olduğu Türkiye'de haramiler varsa huzur olmaz bir ülkede haramilerin iktidarını yıkmaya var mıyız? Size sözüm var destek verin güç verin haramilerin iktidarını yıkıp halkın iktidarını kuracağım." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA