16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Kimse Yok Mu Derneği'nden anlamlı konser - 10:15

Kimse Yok Mu Derneği Kahramanmaraş Şubesi tarafından düzenlenen ve sanatçı Gökmen'in türküleriyle renk kattığı konser büyük ilgi gördü.
Kimse Yok Mu Derneği Kahramanmaraş Şubesi tarafından düzenlenen ve sanatçı Gökmen'in türküleriyle renk kattığı konser büyük ilgi gördü. Konserin geliri, derneğin yardım faaliyetlerinde kullanılacak.
Batıpark Spor Salonu'nda gerçekleştiren yardım konserinde açılış konuşmasını yapan Kimse Yok Mu Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Mustafa Timurbanga, derneğin faaliyetlerini anlattı.
    Kahramanmaraş'ta gönüllülerin desteği ile binlerce aileye ulaştıklarını belirten Timurbanga, "2010 yılında 38 bin 103 giyim, bin 567 adet gıda paketi, 740 ev eşyası, 3 bin 800 kırtasiye, 711 de temizlik malzemesini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Sizlerin desteği ile gönüller kurmaya devam edeceğiz." dedi.
    Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz da Kimse Yok Mu Derneği'nin kurulduğu ilk günden beri ihtiyaç sahiplerinin elinden tuttuğunu ifade ederek, güzel hizmetlerin devam etmesi temennisinde bulundu.
    Daha sonra sahne alan sanatçı Gökmen, sevilen türkülerini seslendirdi. Konsere katılan vatandaşların isteklerini de seslendiren Gökmen, Tek Türkiye dizisinin müzikleriyle de izleyenleri mest etti.
Programın sonunda, yardım konserine sponsor olan firmaların temsilcilerine teşekkür plaketi takdim edildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA