23 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Kocaeli'de jandarma 14 kaçak yakalandı - 12:10

Kocaeli Jandarma Komutanlığı Türkiye'ye yasa dışı yollarla giriş yaparak, Muallimköy'de bir işyerinde çalıştıklarını tespit ettiği kaçaklara yönelik yaptığı operasyonda 14 yabancı uyruklu şahsı gözaltına aldı.
Kocaeli Jandarma Komutanlığı Türkiye'ye yasa dışı yollarla giriş yaparak, Muallimköy'de bir işyerinde çalıştıklarını tespit ettiği kaçaklara yönelik yaptığı operasyonda 14 yabancı uyruklu şahsı gözaltına aldı. Kaçakların ifadelerinin alınmasından sonra sınırdışı edileceği öğrenildi.
    Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı'na Muallimköy'de bir iş yerinin yasa dışı yollarla Türkiye'ye giriş yapan yabancı uyruklu şahısları çalıştırdığı bilgisi geldi. Jandarma, yaptığı istihbari çalışmalar neticesinde tespit edilen işletmeye yaptığı baskında Afganistan ve Türkmenistan uyruklu 14 kişiyi gözaltına aldı. Yurda kaçak yollarla giriş yapan şahısların oturma ve çalışma izin belgelerinin olmadığı ve pasaportlarının bulunmadığı tespit edildi. Şahıslar, sınır dışı edilmek üzere Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesi'ne teslim edildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA