24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Konya'da okullar 2 gün tatil edildi, kamuda çalışan engelli ve hamilelere izin verildi - 10:24

Konya Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin, elverişsiz hava koşulları nedeniyle Meram, Karatay ve Selçuklu ilçelerinde eğitime 2 gün ara verildiğini açıkladı.
Konya Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin, elverişsiz hava koşulları nedeniyle Meram, Karatay ve Selçuklu ilçelerinde eğitime 2 gün ara verildiğini açıkladı. Kamuda çalışan engelli ve hamileler ise 2 gün idari izinli sayılacak.
Konya'da dün gece başlayan kar yağışı, aralıklarla devam ediyor. Kar kalınlığı şehir merkezinde 15 santimetreye ulaştı. Bu durumu göz önünde bulunduran Konya Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, 9 ve 10 Mart 2011 tarihlerinde merkez ilçeler Karatay, Meram ve Selçuklu'da eğitime ara verilmesini kararlaştırdı.
    Konya Valiliği ise yoğun kar yağışı nedeniyle kamuda çalışan engelli ve hamilelere idari izin verdi. Engelli ve hamilelerin mesailerine geliş gidişlerinde yaşaması muhtemel olumsuzlukları göz önünde bulundurduklarını açıklayan Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, kamuda çalışan engelli ve hamilelerin 9 ve 10 Mart 2011 tarihlerinde idari izinli sayılacağını bildirdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA