26 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

M1 Merkez Konya'dan kadınlara özel sağlık taraması - 17:02

Konya'da faaliyet gösteren M1 Merkez Konya Alışveriş Merkezi'nin Dünya Kadınlar Günü nedeniyle başlattığı sağlık taramasının hafta sonuna süreceği belirtildi.
Konya'da faaliyet gösteren M1 Merkez Konya Alışveriş Merkezi'nin Dünya Kadınlar Günü nedeniyle başlattığı sağlık taramasının hafta sonuna süreceği belirtildi.
    Konya'nın ilk alışveriş merkezi olma özelliğine sahip M1 Merkez Konya AVM'nin Müdürü Nuri Şener, Kadınlar Günü dolayısıyla yapılan etkinliklerin arttırılması gerektiğini söyledi. M1 Merkez Konya AVM olarak sağlık taraması yaptıklarını kaydeden Şener, bu çalışmanın hafta sonuna kadar devam edeceğini aktardı.
    Konya'da yaklaşık 10 yıldan beri faaliyette olduklarını dile getiren Şener, bu şehirde AVM'nin öncülüğünü yapan bir kuruluş olarak bu tür özel günlerde yararlı olmaya çalıştıklarını dile getirdi. Kadınların toplumda önemli bir yere sahip olduğunu sözlerine ekleyen Şener, "Kadınlarımızın değerini iyi bilmeliyiz. Onlar toplumda en çok fedakarlık yapan ve ülkeye yararlı fertlerin yetişmesi için çalışan insanlardır. Kadınları sadece 8 Mart'ta değil, bütün günlerde hatırlamalıyız." dedi.
    Şener, bütün dünyada kadınların büyük sorunlarla karşılaştıklarını kaydetti. Bu sorunların çözümü için toplum olarak birlikte hareket etmenin önemine değinen Şener, şunları söyledi: "Kadınların birçok sorunu var. Sağlık sorunlarının başında ise tansiyon ve meme kanseri geliyor. Biz de böyle anlamlı bir günde onları unutmayarak, Nakiboğlu Hastanesi'nin katkılarıyla sağlık taraması yapmaya karar verdik."
    Ayrıca mamografi ölçümü için de davetiye dağıtacaklarını bildiren Şener, bunun da Nakiboğlu Hastanesi'nde yapılacağını aktardı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA