24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Masörün 'grup seks' teklifi 10 kişiyi ele verdi! - 21:46

Şişli’de bir masaj salonunda masözlerin müşterilerle ilişkiye girdiği istihbaratını alan İstanbul polisi harekete geçti.


Şişli"de bir masaj salonunda masözlerin müşterilerle ilişkiye girdiği istihbaratını alan İstanbul polisi harekete geçti. Bir grup polis çevrede güvenlik önlemi alırken bir dedektif de müşteri gibi içeriye girdi. 100 TL seans ücretini ödeyen ve kendisini Trabzonlu işadamı olarak tanıtan dedektif masaj yaptırırken, masöz “200 TL verirsen seninle ilişkiye de girerim. İstersen her ödeyeceğin 200 TL"ye için başka bir arkadaşım da bize katılabilir” teklifini yaptı. Kadına “Tamam hem seninle hem de bir arkadaşınla kalacağım” diyen dedektif 400 TL ödedi. Bu sırada kadın soyunmaya başlayınca dedektif “Bir arkadaşımı daha arayacağım, o da zengin. Onun da böyle bir çılgınlık yapmasını istiyorum” önerisini yaptı. Kadının “Tamam” demesi üzerine cep telefonundan dışarıdaki komiserini arayan dedektif “4 el masaj için hazır” parolasıyla baskının startını verdi. İç çamaşırlarıyla bekleyen kadına gerçek kimliğini açıklayan dedektif odaya aynı anda giren diğer masöze işaret parmağıyla “sus” işareti yaparak meslektaşlarına zaman kazandırdı.

Yapılan baskında 8 masöz, işyeri müdürü ile masaj salonunun kart vizitlerini dağıtan 1 kişi yakalandı. 10 kişi şubeye götürülürken tanınmamak için suratlarını mont ve kazaklarıyla kapattı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA