17 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Mersin'de AK Parti'nin seçim bürosuna ses bombası atıldı - 09:38

İçerede kimsenin bulunmadığı seçim bürosunda, patlamadan dolayı küçük çapta maddi hasar meydana geldi.


Mersin'de AK Parti'nin seçim bürosuna ses bombası atıldı. İçerede kimsenin bulunmadığı seçim bürosunda, patlamadan dolayı küçük çapta maddi hasar meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, merkez Toroslar ilçesi Güneykent Mahallesi Farabi Caddesi üzerinde bulunan AK Parti'nin seçim bürosuna, gece saat 24.00 sıralarında kimliği belirsiz kişilerce ses bombası atıldı. 4 katlı bir binanın zemin katında bulunan seçim bürosunun arka tarafındaki penceresi kırılarak atılan ses bombası, büyük bir gürültü ile patladı. Patlama nedeniyle binada bulunanlar panik içinde dışarıya ya da balkonlarına fırladı. Saldırıda yaralanan olmazken, içinde kimsenin bulunmadığı seçim bürosunda küçük çapta madde hasar meydana geldi.

Olayın ardından polis ekipleri, seçim bürosunun içerisinde ve çevresinde inceleme yaptı. AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Bilal Babalıklı, bu tür saldırıların kendilerini yıldırmayacağını belirterek, ülkenin ve Mersin'in huzurunu bozmak isteyenlere Türk halkının fırsat verilmeyeceğini söyledi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA