22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Mevlana Hastanesi'nin iç mekanları yeni görünüme kavuştu - 15:21

Mevlana Hastanesi, iç mekânlarını değiştirerek daha şık ve konforlu bir görünüme kavuştu.
Mevlana Hastanesi, iç mekânlarını değiştirerek daha şık ve konforlu bir görünüme kavuştu. Estetiksel değişikliklerle farklı bir dizayna sahip olan hastane, 'Sağlıkta güven, hizmette kalite' anlayışıyla hizmet ediyor.
Konya Mevlana Hastanesi, fiziki yapıda değişiklik yaparak, yeni bir görünüme kavuştu. Mevlana Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Borazan, hastanenin sağlık alanında marka haline geldiğini söyledi. Mevlana Hastanesi'nin 1995 yılından beri sağlık alanında yeniliklere imza attığını dile getiren Borazan, daha iyi bir ortamda hizmet vermek için çalıştıklarını belirtti.
    En son teknolojiyi kullanarak hastalarını memnun etmeye çalıştıklarını sözlerine ekleyen Borazan, iç mekânları tamamen yenilediklerini aktardı. Hasta odaları ve ameliyathanelerin yanı sıra banyo, lavabo ve koridorların da daha iyi bir görünüme kavuştuğunu anlatan Başhekim Mehmet Borazan, "Bazı şartlar kısıtlı olmasına rağmen, hastanemizi modern bir hale getirmeyi başardık. Hasta odaları, dolaplar ve hasta yatakları tamamen değişti. Hastaların bir an tedavilerinin yanında, psikolojik olarak da kendilerini iyi hissetmeleri için çalışıyoruz." diye konuştu.
    Yoğun bakım üniteleri ve ameliyathanelerde kullanılan teknolojinin yanında, fiziki olarak da yenilikleri takip etmenin önemine değinen Borazan, sağlık alanında her zaman en iyi ve yeni gelişmeleri uygulamanın gerektiğini bildirdi. Yakın zamanda hastanenin dış görünümünü de değiştireceklerini kaydeden Borazan, şunları söyledi: "Şimdilik iç mekânlar yenilendi. Hastanemizin dış cephesinde de yenilik yapmayı planlıyoruz. Mevlana Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi inşaatına da Nisan 2011 yılında başlanacaktır. Amacımız Konya'ya sağlık alanında en iyi hizmeti sunmaktır."
    Hastalarının ve personellerini memnuniyeti konusunda taviz vermediklerini kaydeden Başhekim Mehmet Borazan, hastalarının güler yüzle ayrılmalarının kendilerini gururlandırdığını ifade etti.
    Emin adımlarla ilerlediklerini kaydeden Borazan, vatandaşlardan gördükleri ilgi karşısında mutlu olduklarını dile getirdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA