22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

MHP'li kadınlar hemcinslerini unutmadı - 20:02

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edremit İlçe Kadın Kolları Teşkilatı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara karanfil dağıttı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edremit İlçe Kadın Kolları Teşkilatı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara karanfil dağıttı. MHP'liler kadın esnaflara, hastanede ve huzurevinde kalan kadınlara karanfil vererek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

MHP Edremit Kadın Kolları Başkanı Melahat Atıcı ve parti üyeleri, ilk olarak Yukarı Çarşı'daki bayan esnafların kadınlar gününü kutladı, çiçekler dağıttı. MHP Edremit Kadın Kolları daha sonra, Edremit Devlet Hastanesi ve özel hastane çalışanları ile hastaların ve huzurevinde kalan kadınların gününü kutlayıp karanfil verdi.

MHP Edremit Kadın Kolları Başkanı Melahat Atıcı, "Edremit'teki çalışan kadınlarımızı sorunlarını dinleyip onlara destek olmak, yanlarında olduğumuzu göstermek ve hatırlatmak için buradayız. Onların sorunlarını dinleyip, genel merkezimizden çalışan kadınlarımızın sorunlarına çözüm getirilmesi noktasında bir rapor düzenleyeceğiz. Böyle güzel günlerde hepimiz birlik olmalıyız. Sadece 8 Martta değil de her zaman kadınlarımızın değerini ve önemini unutmamalıyız." diye konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA