16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Milletvekili aday adayı Erdem'den Posbıyık ve Çay'a ziyaret - 16:49

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Devlet Hastanesi Eski Başhekimi Op.
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Devlet Hastanesi Eski Başhekimi Op. Dr. Muharrem Erdem Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve Kaymakam İbrahim Çay'a veda ziyaretinde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde AK Parti'den aday adayı olmak için Başhekimlik görevinden istifa eden Muharrem Erdem veda ziyaretlerini sürdürüyor. İlk olarak Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı ziyaret eden Erdem, Başkan Posbıyık'a görevde kaldığı süre içerisinde kendilerine verdikleri destekler için teşekkür etti. Erdem konuşmasında, "Ereğli Belediye Başkanımız Sayın Halil Posbıyık, görevde bulunduğumuz süre içerisinde bizlere her türlü desteği verdi. Kendilerine ve kendi nezdinde tüm Belediye personeline teşekkür ediyorum." dedi.
Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık da Muharrem Erdem'e milletvekilliği yolunda başarılar dilerken, görev aldığı takdirde verilen görevi başarılı bir şekilde yürüteceğine emin olduğunu söyledi. Posbıyık, "Sayın Muharrem Erdem hemşerim olduğu gibi iyi de bir yönetici. Gerek yeni hastane yeri konusunda gerekse de mevcut hastane ile ilgili olarak yaptığı çalışmaları bizzat kendim yakından gördüm. Bu nedenle de Milletvekilliğine seçilmesi durumunda başarılı olacağına inanıyorum. Bu nedenle kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum:" ifadelerini kullandı.
Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay'ı da ziyaret eden Muharrem Erdem, Kaymakam Çay'a göreve geldiği kısa süre içerisinde kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Erdem, Kaymakam Çay'ın göreve geldiği tarihten bu yana hastane sorunları ile yakından ilgilendiğini ve sorunların çözümü konusunda da kendilerine verdiği destekten dolayı da teşekkürlerini sundu.
Kaymakam Çay ise, 6 ay beraber çalıştığı Başhekim Muharrem Erdem'in başarılı bir yönetici olduğunu, 8 yıl aynı kurumda görev yapmanın bunun da göstergesi olduğuna dikkat çekti. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay' da Milletvekilliği yolunda Muharrem Erdem'e başarılar dilediği konuşmasında, "6 Ay boyunca birlikte çalıştığımız Başhekimimiz Sayın Muharrem Erdem'in başarılı bir yönetici olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bunun da örneğini aynı görevde 8 sene kalmakla göstermiştir. Milletvekilliği yarışında kendisine başarılar diliyorum." dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA