24 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Nas: Türk edebiyatına önemli isimler kazandıran ilde, çocukların başarısız olması üzücü - 15:17

Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nas, Türk edebiyatına önemli isimler kazandıran ilde, çocukların sınavlarda başarısız olmasından dolayı üzüntü duyduğunu söyledi.
Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nas, Türk edebiyatına önemli isimler kazandıran ilde, çocukların sınavlarda başarısız olmasından dolayı üzüntü duyduğunu söyledi. Nas, "Geleceğin şairlerini, yazarlarını, bürokratlarını, bilim adamlarını Kahramanmaraş'tan yetiştirmek için elbirliğiyle, gece gündüz demeden çalışmalıyız." dedi.
Tahsin Nas, Çağlayancerit ilçesinde, dönem değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Nas, okuma yazma kampanyası, okula kayıtsız çocuklar ve okulöncesi eğitimin yaygınlaştırılması konusunda eğitimcilerden özverili olmalarını istedi. Türk edebiyatına önemli isimler kazandıran Kahramanmaraş'ta, çocukların sınavlarda başarısız olmasının da kendilerini çok üzdüğünü anlatan Nas, "Bu sonuçtan siz de rahatsız olmalısınız. Geleceğin şairlerinin, yazarlarının, bürokratlarını, bilim adamlarını Kahramanmaraş'tan yetiştirmek için elbirliğiyle, gece gündüz demeden çalışmalıyız." ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA