26 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Niksar'da 'Tarımın Geleceği' paneli - 17:42

Tokat'ın Niksar ilçesinde 'Niksar'ın Tarımı ve Geleceği' konulu bir panel düzenlendi.
Tokat'ın Niksar ilçesinde 'Niksar'ın Tarımı ve Geleceği' konulu bir panel düzenlendi. Panele, Tokat Valisi Şerif Yılmaz, Gaziosmanpaşa (GOP) Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Tokat İl Tarım Müdürü Yaşar Kavak, Niksar Kaymakamı Uğur Turan, Belediye Başkanı Duran Yadigar, Niksar Teknik Bilimler MYO Müdürü Prof. Dr. Ali Kasap, Niksar Ziraat Odası Başkan Rahmi Yeteroğlu, GOP Üniversitesi Öğretim Görevlileri, Niksarlı çiftçiler ve vatandaşlar katıldı.
    Panelin açılış konuşmasını yapan Tokat Tarım İl Tarım Müdürü Yaşar Kavak, çiftçilere verilen destekleri anlattı. Gaziosmanpaşa (GOP) Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin; "Çiftçilerimizin bilinçli tarım yapmaları ve birim alanda daha çok verim almaları için altı akademisyenden oluşan bir heyetle Niksarlı çiftçilerimize Niksar'ın tarımı ve geleceği isimli paneli gerçekleştirmekten onur duymaktayız." dedi.
    GOP Üniversitesinden, Prof. Dr. Hüseyin Önen, Prof. Dr. Yakup Özkan, Doç. Dr. Hikmet Günal, Doç. Dr. Engin Özgöz ve Doç. Dr. Murat Sayılı da çiftçileri çeşitli konularda yaptıkları sunumlar eşliğinde bilgilendirdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA