16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Nobel Tıp Merkezi hastane olarak hizmete hazırlanıyor - 13:40

1994 yılında temelleri atılan Nobel Tıp Merkezi'nin hastane olarak hizmete hazırlandığı belirtildi.
1994 yılında temelleri atılan Nobel Tıp Merkezi'nin hastane olarak hizmete hazırlandığı belirtildi.
Nobel Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Karzan, "Nobel Tıp, ilk önce birinci Baraj Yolu tıp merkezi olarak başladı. Daha sonra 2007 yılında ikinci şube olarak Toros şubesinde de hizmete girdi. 45 hekimle hizmet vermekte olan Nobel Tıp Merkezi, artık hastane olarak hizmete girmeye hazırlanıyor." dedi.
Karzan, "Adana'nın sağlık sorunlarını biliyor, bu nedenle sağlık kalitesini yükseltmeye çalışıyoruz. Çünkü Adanalı çağdaş hizmeti hak ediyor. Adanalı vatandaşlarımızın da desteği ile büyüyerek hizmet vermeye devam edeceğiz." dedi.
Karzan şu açıklamalarda bulundu: "Yoğun bakım ünitesi kurmanın yüksek maliyetlere mal olması nedeniyle adana yoğun bakım ünitesi bakımından büyük bir açık oluşmuştur. Kurumumuz ise bu açığı görerek iki ameliyathane, 12 yeni doğan ve 13 erişkin olmak üzere 25 yataklı yoğun bakım ünitesini Adanalı hemşerilerimizin hizmetine sundu. Ayrıca polikliniklerimiz arasında çocuk sağlığı ve hastalıkları, diş hekimliği, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, Kulak burun boğaz hastalıkları, nöroloji, psikiyatri bölümleri ayrıca 7/24 hizmet veren acil servisimiz laboratuar, radyoloji hizmetlerimiz bulunmaktadır. Çünkü Adana Nobel'e layık Nobel de Adanalıya layık olmaya devam edecektir.'' şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA