16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Parkinson hastası yardım bekliyor - 11:40

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde parkinson hastası bir kişi ameliyat parası olmadığı için hayırseverlerden yardım bekliyor.
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde parkinson hastası bir kişi ameliyat parası olmadığı için hayırseverlerden yardım bekliyor.
Cengiz Topel Mahallesi Çanakkale caddesinde oturan 34 yaşındaki Bahadır Demirezer, 4 yıl önce yakalandığı Parkinson hastalığı ile mücadele ettiğini ve bir türlü iyileşemediğini belirterek, doktorların önerdiği ameliyatı ise parası olmadığı için olamadığını söyledi.
66 yaşındaki annesi ile aynı evde kaldıklarını söyleyen Demirezer, "Annem yaşlı, ben ise hastayım. Bana bakacak kimse yok. Hastalığımdan dolayı ellerimde titremeler oluyor. Kriz geldiğinde sağ tarafıma eğilmek zorunda kalıyorum, kriz yaklaşık 50 dakika sürüyor. Bu süre içerisinde istemsiz hareketlerim oluyor. Bazen yolda yürürken kriz geliyor yere oturmazsam düşüp başımı yere vurabiliyorum. Bu şekilde bana kimse iş vermiyor. Maddi durumumuz iyi değil. Yeşil kartımla ameliyat olabiliyorum ama ameliyat masrafı 40 bin TL tutuyor bunun 20 bin TL'sini yeşil kart karşılıyor kalan 20 bin TL'yi ise hastaneye vermem gerekiyor. Ankara'da bir hastanede görevli beyin cerrahı doktor hastalığım ilerlediği için ameliyat olmam gerektiğini söylüyor." dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA