20 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Patlamada milyonluk araçlar da zarar gördü - 16:28

Etiler'de ki bombalı saldırıda çevredeki galerilerde bulunan lüks otomobiller de hasar gördü.
Etiler'de ki bombalı saldırıda çevredeki galerilerde bulunan lüks otomobiller de hasar gördü. Patlama yerine 100 metre mesafedeki galerilerde çok sayıda lüks aracın camları kırıldı. Bu arada polisin çalışmalarını tamamlanmasının ardından olay yeri yaya ve araç trafiğine açıldı. Belediye ekipleri de köprü altında tamir çalışmalarının ardından boya yaptı. Temizlik araçları da yolları yıkadı.
    Etiler Koç Köprüsü altında sabah saatlerinde meydana gelen patlama sonucu çok sayıda ev ve işyerinde hasar meydana geldi. Patlama yerine 100 metre mesafede bulunan galeriler de patlamadan etkilendi. Patlamanın şiddetiyle milyonluk lüks araçların camları kırıldı, kaportaları zarar gördü.
    Polis ekiplerinin çalışmalarını bitirmesinin ardından olay yerine Beşiktaş Belediyesi temizlik ekipleri girdi. Zarar gören kaldırımdaki taşlar değiştirildi, parçalanan reklam panoları söküldü, duvarlardaki izler de boya yapılarak kapatıldı. Bu arada yollarda belediye araçları ile defalarca yıkanarak patlamadan kalan son izler bütünüyle silindi.
    Temizlik ekiplerinin de çalışmalarını bitirmesiyle olay yeri yaya ve araç trafiğine açıldı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA