22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

'Podyum Konfeksiyon Tuhafiye' mağazası açıldı - 17:26

Zonguldak'ta 'Podyum Konfeksiyon Tuhafiye' mağazası açıldı.
Zonguldak'ta 'Podyum Konfeksiyon Tuhafiye' mağazası açıldı.
Kentin Soğuksu semtinde işadamı Nurettin Ören'in sahibi olduğu mağazanın açılış törenine AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü İşletme Müdürü Nizamettin Ören, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, esnaflar ile vatandaşlar katıldı.
Podyum Mağazasının açılış kurdelesini AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ile birlikte kesen Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, kentte yeni istihdam oluşturacak şekilde iş yeri açan iş adamı Nurettin Ören'e teşekkür ederek, "Bu tür iş yerlerinin yerel yönetimler için önemi büyük. Zira bu iş yerinde bir çok kişi istihdam edilecek. Artı kendisi kazandıkça da etrafına ve kentimize katkı sağlayacak. Böyle iş yerleri açılmazsa işsizlik daha da fazla olacaktır. Bu işletmeyi kentimize kazandırdığı için iş adamı kardeşimize teşekkür ediyorum." dedi.
Daha sonra vatandaş topluluğuyla mağazayı gezen milletvekili Türkmen ile Başkan Akdemir, mağaza çalışanlarına hayırlı olsun dileğinde bulundu. Mağaza sahibi Nurettin Ören ise açılış törenine katılarak kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA