25 Nisan 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Reza Zarrab'ın avukatı!

Şeyda Yıldırım, Kurtlar Vadisi dizisinde 'avukat Elif'in de ilham kaynağı olarak biliniyor.


17 Aralık'ta başlayan 'yolsuzluk ve rüşvet' operasyonu kapsamında gözaltına alınan iş adamı Reza Zarrab'ın avukatı tanıdık bir isim çıktı.

Zarrab'ın avukatlığını üstlenen Şeyda Yıldırım, yeraltı dünyasının tanınan isimlerinden Alaattin Çakıcı'nın da avukatı.Yıldırım aynı zamanda Erol Evcil ve Ebru Gündeş'in de avukatlığını üstlendi.

 

Yıldırım, cezaevinde evlenen Sedat Peker'in de nikah şahitlerı arasında yer aldı.

Yıldırım'ın yıllar önce verdiği röportajdan kısa bir alıntı:

Şeyda Yıldırım, 1994'te başlamış Alaattin Çakıcı'nın davalarına girmeye. 'Ömrüm yettikçe de devam ederim' diyor. Çakıcı ile aralarında aşk ilişkisi olduğu yolunda çıkan haberden sonra en çok annesinin tepki gösterdiğini söylüyor. Bürosunda sorularımızı yanıtlayan Yıldırım, 'Bu davalar nedeniyle ailemden tepki alıyorum. Annem hala bunu kabullenmiş değil. Endişe ediyor. Ama herkesin savunma hakkı vardır' diye konuşuyor.

TEHDİTLER...

Annesinden çok korktuğunu anlatan Yıldırım, 'Ölüm tehditleri gelir ama bunları ciddiye almıyorum. Annem avukat olan babamdan alışkın ama ben kadınım ' şeklinde konuşuyor. Yıldırım, Çakıcı'yla ilişkisi olduğuna dair iddiaları ise şöyle yanıtlıyor: 'Türkiye'ye döndüğünde savunmaya hazırlanmak için sürekli görüşmeye gittik cezaevine. Sonra ilişkimiz olduğunu yazan haber çıktı. Annem benimle günlerce konuşmadı.'
VATAN

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA