19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Şahinbey Belediyesi, komşu il ve ilçe belediyelerine araç hibe etti - 14:35

Gaziantep Şahinbey Belediyesi 11 komşu il ve ilçe belediyesine 14 adet ihtiyaç fazlası kullanılmayan aracını meclis kararı ile hibe etti.
Gaziantep Şahinbey Belediyesi 11 komşu il ve ilçe belediyesine 14 adet ihtiyaç fazlası kullanılmayan aracını meclis kararı ile hibe etti.
Şahinbey Belediyesi hizmet binası bahçesinde düzenlenen araç teslim törenine katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ihtiyaç fazlası araçların ihtiyacı olan komşu il ve ilçe belediyelerine hibe edildiğini belirterek, bu araçları hibe alan belediyelerin vatandaşa dönük hizmetlerde kullanacağını söyledi.
Tahmazoğlu açıklamasında, "Meclis kararı alarak belediyemiz ihtiyaç fazlası araçlarımızı 11 komşu il ve ilçe belediyemize olmak üzere 14 adet araç hibe ettik. Bitlis'e su tankeri, Bitlis Mutki ilçesine otomobil, Şanlıurfa Bozova ilçesine su tankeri ve minibüs, Şanlıurfa Akçakale Pekmezli'ye otomobil, Şanlıurfa Halfeti Argıl'a otomobil, Şanlıurfa Konuklu'ya otomobil Şanlıurfa Viranşehir Eyüpnebi'ye otomobil, İslahiye Boğaziçi Belediyesi'ne kamyonet ve traktör tipi hidrolik pres sistem aracı, Nizip Sarısalkım'a traktör, Şanlıurfa Birecik mezrasına su tankeri, özel amaçlı arazöz ve otomobil ile Kilis Elbeyli Belediyesi'ne su tankeri hibe edilmiştir. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.
Şahinbey Belediyesi tarafından araç hibe edilen ve programa katılan İslâhiye Boğaziçi Belediye Başkanı Ali Yiğit, yapılan hibeden dolayı çok memnun olduklarını belirtti. Yiğit, "Sağolsun Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, daha önceden ihtiyaçlarımızı sordu ve ihtiyacımız olan araçları bugün bize karşılıksız olarak hibe etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA