25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Sarıkaya Gençlik, Şair ve Yazarlar Derneği ile çiğ köfte partisi düzenledi - 16:05

Yozgat'ın Sarıkaya ilçesinde Sarıkaya Gençlik Derneği ile Şair ve Yazarlar Derneği yeni binalarına taşınmalarını Çiğ Köfte Partisi ile kutladı.
Yozgat'ın Sarıkaya ilçesinde Sarıkaya Gençlik Derneği ile Şair ve Yazarlar Derneği yeni binalarına taşınmalarını Çiğ Köfte Partisi ile kutladı.
İki dernek tarafından ortak düzenlenen çiğ köfte partisine AK Parti Yozgat Milletvekili Abdülkadir Akgül, Sarıkaya Kaymakamı Yaşar Dönmez, Belediye Başkanı Ali Osman Erbir, Milli Tekvandocu Mustafa Gürsoy ve sivil toplum temsilcileri ve davetliler katıldı. Sarıkaya Gençlik Derneği Başkanı Engin Cihaner, daha önce dernek binalarının olmamasından dolayı sosyal faaliyetler düzenleyemediklerini söyledi. Cihaner, "Artık yeni binamıza kavuştuk. Bundan sonra düzenleyeceğimiz etkinlikleri burada daha kapsamlı bir şekilde görüşerek, ilçemizin sosyal faaliyetlerine katkıda bulunacağız." dedi.
    AK Parti Yozgat Milletvekili Abdülkadir Akgül de bu tür derneklerin böyle temiz, ferah ortamlarda faaliyetlerini sürdürmeleri gerektiğini söyledi. Agül, "Sarıkaya gençliği, şairleri ve yazarları adına büyük bir kazançtır. Ben inanıyorum ki derneklerimiz bundan sonra sosyal faaliyetleri daha verimli artırıcı gelişmeler sağlar. İlçemizi sosyal ve kültürel anlamda en iyi en güzel şekilde temsil edecektir. Biz de bu yönde elimizden geldiğince derneğimize gereken destek ve katkı sağlamaya çalışırız. İnşallah güzel çalışmaları hep birlikte yapacağız." diye konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA