16 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Side Fatih Cami Kız Kuran Kursu, bilgi yarışmasında birinci oldu - 12:16

Antalya Manavgat Müftülüğü'nün kız kuran kursları arası bilgi yarışmasında birinciliği Side Fatih Camii Kız Kuran Kursu elde etti.
Antalya Manavgat Müftülüğü'nün kız kuran kursları arası bilgi yarışmasında birinciliği Side Fatih Camii Kız Kuran Kursu elde etti. Manavgat Külliye Cami'nde yapılan bilgi yarışmasına 31 kız kuran kursundan 28 kursiyer katıldı. Yarışmada Side Fatih Cami Kız Kuran Kursu birinci olurken, ikinciliği Sarılar Kız Kuran Kursu ve üçüncülüğü ise Hacıali Köyü Kız Kuran Kursu oldu.
    Manavgat Müftüsü Halil Taş, birinci gelen kız kuran kursuna çeyrek altın, ikinciye saat ve üçüncüye ise ipek eşarp hediye etti. Taş, "Rabbimiz`in kelamını ile Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(sav)'in hikmetli sözlerini öğrenme adına yapılan her yarışmayı her zaman ödüllendirdik, ödüllendirmeye de devam edeceğiz. Marifet iltifata tabidir. Ödüllendirme her zaman başarıya başarı katar. Çalışma azmini arttırır. Manavgatımızda geleneksel hale getirdiğimiz bilgi yarışmasına 31 kuran kursunun katılması bizleri sevindirdi."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA