23 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Sigarayı bıraktılar, parası ile umreye gidiyorlar - 15:55

Kastamonu Taşköprü ilçesi Germeç beldesinde 16 kişi, bıraktıkları sigaranın parasını biriktirerek umreye gitmeye hazırlanıyor.
Kastamonu Taşköprü ilçesi Germeç beldesinde 16 kişi, bıraktıkları sigaranın parasını biriktirerek umreye gitmeye hazırlanıyor. Sigarayı bırakan 16 kişiden biri olan Hilmi Türkmen, "16 arkadaşla bir araya gelip sigarayı bırakmaya karar verdik. Ardından da sigaraya verdiğimiz parayı biriktirerek umreye gitmeyi kararlaştırdık. Önümüzdeki pazartesi günü umre için yola çıkacağız. Kutsal topraklara gideceğimiz için çok heyecanlıyız." dedi.
    Arkadaşları ile birbirlerine destek vererek sigarayı bıraktıklarını belirten Musa Erdoğan da şunları söyledi: "Sigaraya harcadığımız parayı yıllardır aramızda umre için biriktirdik. Şimdi Hilmi Türkmen, Hakkı Türkmen, Erkan Yiğit, Ahmet Taşkın, Mehmet Şahin, Faruk Karaşabanoğlu, Halil Yüksel, Akif Yavuzoğlu, Hüseyin Ünal, İzzet Özsoy, Serdar Eroğlu, Mesut Yüksel, Emin Emre, Raşit Demirbaş ve Bayram Er ile birlikte kutsal topraklara ulaşmak için gün sayıyoruz." diye konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA