20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Silifke Belediyesi hamamında tadilat çalışmalarında sona gelindi - 16:46

Mersin Silifke Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan hamamda tadilat çalışmalarında son aşamaya gelindi.
Mersin Silifke Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan hamamda tadilat çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, Belediye Başkanı Öngel, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Mücahit Aktan ve Kültür Müdürü Lütfi Uğur'la birlikte, Saray Mahallesi'ndeki belediye hizmet binası altında bulunan hamamdaki tadilat çalışmalarını yerinde inceledi.
Yüklenici firma yetkililerinden son durum hakkında bilgi alan Başkan Öngel, günün şartlarına göre halka hizmet verebilecek kapasitede hamamda yenileme yapıldığını, müteahhit firmadan da faaliyetlerin hızlandırılarak çalışmaların kısa sürede tamamlanması talebinde bulunduklarını kaydetti.

Elektrik, içme suyu hatlarının değiştirilmesi, giyinme ve soyunma odalarının yapımı ile iç dizaynın yeniden düzenlenmesini yürüten yüklenici firmanın çalışmalarını projeye uygun olarak sürdürdüğünü ifade eden Başkan Öngel, "Yerden ısıtma sistemi ile hizmet verecek olan ve yaklaşık 400 metrekarelik alan üzerinde çalışma yürüttüğümüz hamam projesi içerisinde jakuzi, saunalar, fin hamamı, masaj salonu, şok duşlar, açık havuz ve ana hamam odası yer almaktadır. Tamamlandığında, şehrimizde eksikliği hissedilen güzel bir hizmeti daha halkımıza sunmayı arzuluyoruz. Firma yetkilileri ile yaptığımız görüşmede, devam eden tadilat projemizin öngörülen süreden önce inşallah tamamlanacağını umuyoruz." dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA