22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Şirvan'da selde zarar gören altyapı yenilenecek - 11:40

Siirt Valisi Musa Çolak, geçen ay Şirvan ve köylerinde yaşanan sel felaketinde zarar gören altyapı ve acil yardım çalışmaları için Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı'ndan, 1 milyon 500 TL acil yardım ödeneğinin valiliğin emrine aktarıldığın
Siirt Valisi Musa Çolak, geçen ay Şirvan ve köylerinde yaşanan sel felaketinde zarar gören altyapı ve acil yardım çalışmaları için Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı'ndan, 1 milyon 500 TL acil yardım ödeneğinin valiliğin emrine aktarıldığını bildirdi.
Şirvan'da çeşitli incelemelerde bulunan Vali Çolak, geçen ay yaşanan sel felaketiyle ilgili başlatılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
    Sel felaketinde zarar gören alt ve üst yapı çalışmalarına hiç vakit kaybetmeden başladıklarını kaydeden Vali Musa Çolak, "Yaşanan sel felaketinden hemen sonra zarar ve ziyanları tespit etmek amacıyla komisyonlar kurduk. Komisyonlarımızın çalışmaları sonucunda da oluşan zararlar tespit edildi. Sel felaketinin yaralarını sarmak amacıyla Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığından yaklaşık 1 milyon 500 TL, valiliğimize aktarıldı. En kısa zamanda zarar gören alt ve üst yapı çalışmalarını yeniden yapacağız. Vatandaşlarımız da müsterih olsun. Zararları bir bir karşılanacaktır." dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA