20 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Taşeli Belediyeler Birliği Başkanı Öngel Güven tazeledi - 15:58

Mersin'in Silifke ilçesinde, 9 belediyeyi tek çatı altında toplayan Taşeli Belediyeler Birliği Başkanlığı'na Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel yeniden seçildi.
Mersin'in Silifke ilçesinde, 9 belediyeyi tek çatı altında toplayan Taşeli Belediyeler Birliği Başkanlığı'na Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel yeniden seçildi. İmkânlarını birleştirerek güç birliği yapan 8 belde belediye başkanının tamamının desteğini alan Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel güven tazeledi.
    Birlik, Mayıs ayı olağan genel kurulunu oluşturan 10 maddeyi görüşmek ve karara bağlamak üzere ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkanı Öngel'in de hazır bulunduğu meclis toplantısına, Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş, Yeşilovacık Belediye Başkanı İhsan Küpük, Arkum Belediye Başkanı Mehmet Durmuşlu, Atakent Belediye Başkan vekili Alaaddin Ateş, Akdere Belediye Başkanı Şahin Akış, Atayurt Belediye Başkanı Sedat Yeğiner, Narlıkuyu Belediye Başkanı Ali Okur ve birliğe üye belediye meclis üyeleri katıldı.
    Dilek ve temenniler bölümünde konuşan Birlik Başkanı Bayram Ali Öngel, birliğe üye belediyeler olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını yürüttüklerini açıkladı.
    Birliğe ait çöp depolama alanı açıldığı günden bu yana ilçe ve beldelere hizmet verdiklerini, buralarda hizmet üretirken Silifke ve belde belediyelerine araç-gereç ve diğer konularda işbirliği yaparak yardımlaştıklarını aktaran Öngel sözlerini şöyle sürdürdü:
    "Birlik olarak yaptığımız anlaşma gereği çöplerin yerinde ayrıştırılması ve toplanması konularında devam eden çalışmalar Silifke merkez ve Taşucu beldemizin ardından diğer beldelerimizde de bir program dahilinde devam edecektir. Taşeli Belediyeler Birliği'ne üye belediyelerimizle birlikte dayanışma içerisinde sürdürdüğümüz faaliyetlerimize destek veren tüm belde belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, belediye ve birlik çalışanlarımıza teşekkür ediyorum."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA