19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Üniversite öğrencilerini hedef alan çete çökertildi - 16:06

Üniversite öğrencilerine uyuşturucu madde satmak isteyen çete, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonla çökertildi.
Üniversite öğrencilerine uyuşturucu madde satmak isteyen çete, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonla çökertildi. Gözaltına alınan 4 şüpheli hakkında, uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan işlem başlatıldı.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekipleri, hedeflerinde üniversite öğrencileri olan uyuşturucu çetesinin üyeleri uzun süren takip ve araştırmalar sonucu yakaladı.
    Eskişehir ve Kütahya'da eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda esrara oranla daha zehirli bir madde olan "Bonzai" ve esrar ticareti yapan N.B. (20), E.B. (53), A.Y. (21) ve F.K. (22) isimli şüpheliler yakalandı. Şahısların emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.

Öte yandan, zanlılardan uyuşturucu madde satın aldığı tespit edilen 25 kişi de gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlılar, haklarında "uyuşturucu madde kullanmak" suçundan işlem yapıldıktan sonra serbest bırakıldı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA