22 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Vali Cengiz, Gerze'de vatandaşların sorunlarını dinledi - 15:53

Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz, Gerze ilçesini ziyaret ederek vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinledi.
Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz, Gerze ilçesini ziyaret ederek vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinledi.

Vali Cengiz, Garnizon Komutanı J. Albay M. Erhan Arıkan, İl Emniyet Müdürü Serdar Meriç ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Hayati Yaşar, Gerze ilçesinde incelemelerde bulundu.
Vali Dr. Ahmet Cengiz, Kaymakam Metin Kubilay, Belediye Başkanı Osman Belovacıklı ve İlçe Jandarma Komutanı Güngör Kırarslan tarafından ilçe girişinde karşılandı. Vali Dr. Ahmet Cengiz, yoğun kar yağışının yaşandığı Gerze'de ilk olarak Kaymakam Metin Kubilay'dan ilçeyle ilgili brifing aldı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından, adliye binasına geçen Vali Cengiz, sırasıyla Cumhuriyet Başsavcısı, İlçe Tarım Müdürlüğü, Gerze Belediyesi, Gerze Meslek Yüksekokulu, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

İlçe Halk Eğitim Merkezi'nde vatandaşlar ve muhtarlarla bir araya gelen Vali Cengiz sorunlarını dinledi. Toplantı sonunda Gerze'de gelir vergisinde dereceye girenlere ve kurumlar vergisinde ilk üçe girenlere belgeleri, ayrıca Gıda Komisyonu tarafından seçilen 6 işletmeye örnek gıda işyeri belgeleri verildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA