21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Vali Oğuz, Gelendost Halk Eğitim Merkezi sergisinin açılışını yaptı - 21:14

Isparta'nın Gelendost ilçesinde Halk Eğitim Müdürlüğü'nün yılsonu sergisi, Isparta Valisi Memduh Oğuz tarafından açıldı.
Isparta'nın Gelendost ilçesinde Halk Eğitim Müdürlüğü'nün yılsonu sergisi, Isparta Valisi Memduh Oğuz tarafından açıldı. Serginin açılışına Gelendost Kaymakamı Ferhat Peşin, Belediye Başkanı Halim Kıyak, AK Parti milletvekili adayı Suat Kolukırık, ilçe daire amirleri ve vatandaşlar da katıldı.
Açılışta konuşan Kaymakam Ferhat Peşin, Halk Eğitim Müdürlüğü'nün açtığı kurslarda kursiyerlerin iş sahibi olduğunu belirterek, kursiyerlere verilen eğitimde emeği geçenlere ve idarecilere teşekkür etti.
Vali Memduh Oğuz ise Gelendost'un her alanda olduğu eğitim alında da başarılı olduğunu belirterek kendilerinin de ellerinden gelen desteği verdiklerini kaydetti. Vali Oğuz, Kaymakam Peşin'e takdir belgesi verdi.
Törende kurslarda öğrendikleri becerilerini sergileyen ve kurslarda başarılı olanlara ve öğreticilere çeşitli hediyeler verildi. Daha sonra kursiyerlerin hazırladıkları eserlerin yer aldığı sergi, Vali Memduh Oğuz tarafından açıldı. Açılışın ardından törene katılan davetlilere pilav ve helva ikram edildi.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA