21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Vali Yüksel: Başbakan'ın projeleri Ankara'yı dünyaya taşıyacak projelerdir - 13:35

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara için açıkladığı projeleri Ankara'yı dünyaya taşıyacak dünya projeleri olarak değerlendirdi.
Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara için açıkladığı projeleri Ankara'yı dünyaya taşıyacak dünya projeleri olarak değerlendirdi.
Ankara ve ilçelerinde görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Ankara Valisi Alaaddin Yüksel basın mensuplarını sorularını yanıtladı. Özellikle geçtiğimiz günlerde Başbakan Erdoğan'ın tarafından açıklanan Ankara projelerinin sorulması üzerine Vali Yüksel, 'Dün dünde kaldı can cağızım Ankara'da yeni şeyler söylemek lazım' sözüyle değerlendirdi. Başbakan'ın açıkladığı projelerin son yüzyıl içerinde Ankara'yı en çok heyecanlandıran projeler olduğunu vurgulayan Yüksel, "Ben de bu projelerin gerçekleşmesinde, Ankara'yı dünyaya taşıyacak dünya projelerinde bana düşen görevleri en iyi şekilde yapmaya hazırım." dedi.
Yaklaşan genel seçim öncesi çalışmalar hakkında bilgi veren Vali Yüksel, seçim güvenliği ile alakalı kaymakamlıklar, siyasi parti yetkilileri ve emniyet güçleri ile sık görüşmeler yaptıklarını, Ankara'da seçimlerin olumlu bir şekilde geçmesi ve vatandaşların oylarını özgür bir irade içerisinde kullanması için gerekli talimatları verdiğini kaydetti. Öte yandan İstanbul Etiler'de yaşanan bombalı saldırının hatırlatılması üzerine Ankara'da her türlü tertip ve tedbirin alındığını ifade eden Yüksel, Ankara halkının günlük yaşam kalitesini bozacak durumlara hiçbir zaman izin vermeyeceklerini sözlerine ekledi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA