20 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Vatandaşlar tuz odasına yoğun ilgi gösteriyor - 15:22

Konya'da Meram Belediyesi ve hayırsever vatandaş Azmi Beğen tarafından yaptırılan 'Belma-Azmi Beğen Yaşam Merkezi' hizmete açıldı.
Konya'da Meram Belediyesi ve hayırsever vatandaş Azmi Beğen tarafından yaptırılan 'Belma-Azmi Beğen Yaşam Merkezi' hizmete açıldı. Aşkan Mahallesi'nde hizmet vermeye başlayan 550 kişilik merkez, fitness salonundan sauna salonuna kadar birçok etkinliğe imkan veriyor. Vatandaşlar, merkezde bulunan ve Konya'da bir ilk olma özelliğine sahip tuz odasına yoğun ilgi gösteriyor.
    Tesisin zemin katında 350 kişilik sosyal ve kültürel etkinlikler için salon bulunuyor. Birinci katında ise voleybol ve basketbol gibi oyunlar için tribünlü spor salonu hizmet veriyor. Açılış töreninde konuşan Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, Belma-Azmi Beğen Yaşam Merkezi'nin 2 bin 56 metrekarelik bir arazi üzerine yapıldığını söyledi.
    Belediye olarak hayırsever vatandaşlardan alınan desteklerden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Kalaycı, yapılan faaliyetlerin oldukça anlamlı olduğunu bildirdi. Tesisin Konya Valiliği, Meram Belediyesi ve hayırsever vatandaş Azmi Beğen arasında yapılan protokol gereği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devredileceğini dile getiren Kalaycı, şunları söyledi:
    "Törenimize katılan herkese ve yardımlarını esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yaşam merkezine şimdiden büyük bir ilgi var. Zamanla farklı projelerle hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Amacımız en iyi hizmeti en iyi şekilde vermektir."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA