27 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Yazar Ahmet Günbay Yıldız Bursa Kitap Fuarı 'nda okurlarıyla buluştu - 18:06

TÜYAP tarafından düzenlenen Bursa Kitap Fuarı'nın 9.'uncusu TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde devam ediyor.
TÜYAP tarafından düzenlenen Bursa Kitap Fuarı'nın 9.'uncusu TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde devam ediyor. Büyük ilgi gören fuarda yazarlar okuyucuları ile buluşarak kitaplarını imzalıyor. Kitapseverlerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda Timaş Yayınları standında okurları ile buluşan Ahmet Günbay Yıldız, kitaplarını imzaladı. Özellikle 'Kendimi Unutup Sana Ağladım' isimli kitabı büyük ilgi gören Yıldız, Bursalı kitapseverlere teşekkür etti.
Gösterilen ilgiden dolayı memnun kalan Ahmet Günbay Yıldız, Bursa'nın daha bilinçli bir okur kitlesine sahip olduğunu ve bunun da her geçen gün artış gösterdiğini söyledi. Ahmet Günbay Yıldız, şunları söyledi: "Bursa bilinçli bir okuyucu kitlesine sahip. Her yıl bu ilginin daha arttığını görüyorum. Bu yılda en yoğun fuarlardan biri olarak devam ediyor. Her yerdeki fuarlar genelde yoğun oluyor ancak, Bursa'nın hali bir başka." dedi.
Bu arada yine Timaş yayınları standında Bursalılarla buluşan Nazan Bekiroğlu da kitaplarını imzadı. Büyük ilgi gören Bekiroğlu, Bursalılara teşekkür etti. Yazarlardan Can Alpgüvenç de, Kaynak Yayınları standında okurları için kitaplarını imzaladı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA