22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Yıldızeli Belediyesi, sosyal denge sözleşmesini imzaladı - 12:32

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde belediye memurlarının maaşlarının iyileştirilmesi için Bağımsız Yerel Hizmet Sendikası (BASK) ile Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.
Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde belediye memurlarının maaşlarının iyileştirilmesi için Bağımsız Yerel Hizmet Sendikası (BASK) ile Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Sözleşmeye Belediye Başkanı Selim Baş ile Bağımsız Yerel Hizmet Sendikası Genel Başkanı İbrahim Alaçam imza attı.
    BASK Genel Başkanı İbrahim Alaçam, Başkan Baş'a, "Sosyal Denge Sözleşmesi'nde bize verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim, hep memurların yanında oldunuz." dedi.
    Belediye Başkanı Selim Baş ise "Bu sözleşmeyi birlikte, hem fikir olarak imzalamış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Tabi ki memurların yanında olacağım, memurların sıkıntılarının ne olduğunu, ben de içlerinden geldiğim için iyi biliyorum. Sanırım bu sözleşmeyi ilk imzalayan belediyelerden biriyiz, inşallah diğer belediye başkanlarım da bu konuda aynı hassasiyeti gösterir. Belediye memurlarımıza maaş iyileştirmeleri hayırlı uğurlu olsun." dedi. İmza törenine belediye memurlarının temsilcileri de katıldı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA