20 Mart 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Yüksekova'da çevre konferansı - 16:18

Prof. Dr. Orhan Kural, Yüksekova Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu'nda öğrencilere 'Yaşanılır bir çevre için el ele' konferansı verdi.
Prof. Dr. Orhan Kural, Yüksekova Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu'nda öğrencilere 'Yaşanılır bir çevre için el ele' konferansı verdi. Kural, öğrencilerine yaşanabilir çevrenin önemini anlattı.
Sohbet havasında geçen konferansa, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu, Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Şemsettin Onay Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri katıldı. Prof. Dr. Orhan Kural, konferanstan sonra kitaplarını imzaladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Özmen, Orhan Kural'a teşekkür plaketi takdim eti.
Müdürü Özmen, "Konferans çok güzel geçti. Kendim, ülkem ve dünya için harekete geçmeye, güzel işler yapmaya karar verdim. İnşallah öğretmenlerimizle beraber bu değişim hareketinin liderleri olacağız." dedi.
Prof Dr. Orhan Kural, Yüksekova'da çok iyi ağırlandığını, tekrar gelmek istediğini belirterek Yüksekova'ya gelmesinde emeği geçen Şevket Erdoğan, Zeynep Erdoğan ve M. Barış Doğan'a teşekkür etti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA