19 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Galip Derviş dizisi son bölüm / 2. bölüm

Galip Derviş dizisi son bölümünde kaydedilen 10. dakikalık bir bölüm Haber Aktüel farkıyla...


İkinci bölümünü izleyeceğimiz “Galip Derviş”te; “Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisinin Mukaddes Yenge'si Esra Dermancıoğlu, falcı Şuşu karakteriyle konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak ve Galip Derviş'in aradığı bir kişinin cesedini ondan önce bulacak.

Altın Küre ve Emmy ödüllü dizi “Monk”tan uyarlanan ve geçtiğimiz hafta gala yapan “Galip Derviş”, Esra Dermancıoğlu ve usta oyuncu Mustafa Uğurlu'nun konuk oyuncu olarak yer aldıkları ikinci bölümüyle izleyenlere yine keyifli dakikalar yaşatacak. Esra Dermancıoğlu’nun 40 yaşlarında, dolandırıcılıktan birkaç kez cezaevine girmiş Şükriye adlı ve “Şuşu” takma adlı ünlü bir falcıyı canlandıracağı dizide, Mustafa Uğurlu da iki yıldır İstanbul’da vali yardımcısı olarak görev yapan Mithat Akman rolüyle karşımıza çıkacak. Galip Derviş, eski müfettiş Mithat Akman’ın ortadan kaybolan eşini bulmak için gönüllü olur. Ancak kendisinden evvel meşhur falcı Şuşu, merhumun cesedini esrarengiz bir şekilde buluverir. Görünüşe göre kadın basit bir Trafik Kazası sonucu ölmüştür. Ancak Derviş, her zamanki gibi şüpheci davranarak, işin aslını ortaya çıkarmaya kararlıdır. İzleri sürerek müfettişin karısını öldürmüş olabileceğini düşünse de “şüphelinin” konumundan dolayı emniyettekiler Derviş’i temkinli olması için uyarmaktadır. Derviş’in çıkış noktası falcı Şuşu’dur ancak Şuşu’nun iddia ettiği gerçeküstü hikayeler Derviş’i çileden çıkarmaktadır... DİZİ ÖNCESİ...

Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin Mukaddes yengesi oyuncu Esra Dermancıoğlu, Kanal D'de ikinci bölümüyle ekrana gelecek Galip Derviş dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor.

Başrollerini Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in paylaştıkları, ilk bölümü geçtiğimiz hafta Perşembe akşamı, ekrana gelen yeni komedi polisiye dizisi “Galip Derviş”in, Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümüne ayrıca oyuncu Mustafa Uğurlu da konuk oluyor.

Esra Dermancıoğlu'nun 40 yaşlarında, dolandırıcılıktan birkaç kez cezaevine girmiş, Şükriye adlı ve 'Şuşu' takma adlı ünlü bir falcıyı canlandıracağı bölümde, Mustafa Uğurlu da iki yıldır İstanbul’da Vali Yardımcısı olarak görev yapan Mithat Akman karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA