27 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

AK Parti İl Başkanı Reyhan: Baro Ergenekonculara destek paneli yapacaklarını işlerini yapsın - 16:01

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, kente istinaf mahkemesi kurulmasını isteyen, ancak kendilerine bu konuda bir çalışma getirmeyen Eskişehir Barosu yönetimine tepki gösterdi.
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, kente istinaf mahkemesi kurulmasını isteyen, ancak kendilerine bu konuda bir çalışma getirmeyen Eskişehir Barosu yönetimine tepki gösterdi. Reyhan, "Baro bu konuda samimiyse Ergenekoncuların peşini bıraksın. Ergenekonculara destek panelleri düzenleyeceklerine bu konulara kafa yorsun. Laf söylemekle işler yürümez." dedi.
    Reyhan, "Türkiye buluşmaları" konulu konferansta yaptığı konuşmada, Eskişehir Barosu yönetimine yüklendi. Kente istinaf mahkemesi kurulması gerektiği yönünde açıklama yapan ancak bu konuda bir fikir ve çalışma yürütmeyen baro yönetimine tepki gösteren Reyhan, "İstinaf mahkemelerinin Eskişehir'e kurulması bizim en büyük arzumuzdur. Bu konuda vekillerimiz gerekli gayreti gösteriyor." diye konuştu.
    Fakat bu konuda baro yönetiminin hiç bir şekilde kendilerine destek olmadığını sadece konuştuklarını dile getiren Reyhan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Eskişehir Barosu bu konuda eğer samimi ise Ergenekoncuların peşine takılmasın. Ergenekonculara destek panelleri düzenleyeceklerine bu konulara kafa yorsunlar. Taleplerini, isteklerini bizimle paylaşsınlar. Hep beraber takipçisi olalım. Herkes asıl işine odaklansın, herkes asıl işini yapsın."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA