27 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

AK Parti Korkuteli eski İlçe Başkanı Beşkazalı, milletvekili aday adayı oldu - 19:03

AK Parti Korkuteli eski İlçe Başkanı Hakkı Beşkazalı, milletvekili aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti Antalya Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Rıza Sümer'e verdi.
AK Parti Korkuteli eski İlçe Başkanı Hakkı Beşkazalı, milletvekili aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti Antalya Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Rıza Sümer'e verdi. Başvuru töreninde konuşan aday adayı Avukat Beşkazalı, "Daha fazla demokrasi, daha fazla özgürlük ve Antalya'ya daha ak bir sayfa açmak için AK Parti'den adayım." ifadesini kullandı.
AK Parti'nin Türkiye'de halkının önündeki tüm barikat ve engelleri kaldırdığını kaydeden Beşkazalı, Türkiye'yi her anlamda inşa eden bir parti olduğu için, Türkiye'deki kangrene dönen sorunları yeni bir anlayışla ortadan kaldıran bir parti olduğu için AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı. Yaptığı çalışmalar hakkında gazetecileri bilgilendiren Beşkazalı, "Ben, Hakk'ın yolunun Halk'ın yolundan geçtiğine inananlardanım. Siyaset bir ekip işidir. İşin zorluğu nedeniyle tek başına hareket edenler, ya da akraba siyaseti yapanlar uzun vadeli olamazlar. Milletvekili seçilmem durumunda; kararlarda istişare ve işbirliği, atamalarda ise liyakat esas olacaktır. Milletvekilliğim süresince siyasi irade olarak, Antalya'nın AK Parti iktidarıyla birlikte yaşadığı kalkınma dinamizmini daha ileriye taşımak için proje üretip, yapılması gereken hizmetleri titizlilikle takip edeceğim." dedi


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA