17 Temmuz 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

AK Parti'nin göçmen adayı Sait'e Kosova'dan destek - 12:00

AK Parti İzmir 1. bölge milletvekili adayı Rifat Sait'e, seçim çalışmalarında destek olmak üzere Kosova'dan 36 kişiden oluşan bir işadamı heyeti geldi.
AK Parti İzmir 1. bölge milletvekili adayı Rifat Sait'e, seçim çalışmalarında destek olmak üzere Kosova'dan 36 kişiden oluşan bir işadamı heyeti geldi. Adnan Menderes Havalimanı'nda karşılanan heyetin başkanı Hacı İlyas Ramazanoğlu, seçim boyunca İzmir'de çalışmalarda bulunacaklarını söyledi.
Ramazanoğlu, "Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Balkan ülkelerine gösterdiği hassasiyet ve hizmetlerinden dolayı bir vefa borcu olarak seçim çalışmalarına katılacağız. İzmir'de yaşayan 1,5 milyon Balkan göçmeninin doğru karar vermesi için kendilerini aydınlatacağız." dedi. Kosova göçmeni olan Sait'in seçim bürosunu da ziyaret eden Ramazanoğlu, Meclis'te yer alması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. İzmir'de yaşayan Balkan göçmenleriyle seçim çalışmaları boyunca toplantılarda biraraya geleceklerini de sözlerine ekledi.
Bu arada İzmir'deki Balkan dernekleri başkanları ve kanaat önderleri, İzmir Saat Kulesi önünde toplanarak bir açıklama yaptı. Açıklamada, milletvekili adayı olarak belirledikleri Rifat Sait'in Meclis'e girmesinden mutluluk ve gurur duyacaklarını belirttiler.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA